אסקייפ רום רעננה

אם אתה מתכנן פעילות קבוצתית חווייתית ומגבשת כלשהי, לכל קבוצה באשר היא, תוכל לבחור בלא מעט אפשרויות. אולם, ישנה אפשרות אשר תהווה את החוויה המוצלחת ביותר, עבור פעילות קבוצתית מגבשת, מיוחדת וחווייתית. חדרי בריחה, הינם תחום חדשני, המשלב פעילות מגבשת וייחודית, יחד עם הנאה וכיף. אם אתה מתגורר באזור רעננה, תוכל לבחור באסקייפ רום ברעננה, הידוע כחדר הבריחה הטוב ביותר בכל האזור כולו.
 

חדר בריחה – פעילות אטרקטיבית וייחודית

חדרי בריחה, או בשמם הנוסף אסקייפ רום, הינv פעילות אטרקטיבית וייחודית שניתן ליהנות ממנה כיום בכל עת. חדרי הבריחה ממוקמים כמעט בכל אזור נתון בארץ והם מכילים פעילות מעניינת ומרתקת. חדר הבריחה נע סביב עלילה כלשהי, אשר אתם שותפים מלאים בה, החל מהרגע שבו אתם נכנסים לחדר. במהלך 60 דקות שבהן תהיו נעולים בחדר, תאלצו להתמודד עם לא מעט סיטואציות שונות הגובלות בפתרון חידות, בשימוש בחפצים שונים המצויים בחדר, על מנת להיעזר בהם בהתמודדות עם לא מעט סיטואציות בחדר. המטרה היא לצאת מהחדר בתום ה60 דקות בדרכים היצירתיות ביותר. חדר בריחה מעודד עבודות צוות, חשיבה מחוץ לקופסא, התמודדות עם אתגרים ועוד.
 

כיצד לבחור אסקייפ רום ברעננה?

אם אתה מתגורר ברעננה ואתה מחפש פעילות מאתגרת, מגבשת, מהנה וחווייתית, קבוצתית או זוגית, כל שעליך לעשות זה להגיע ולהתרשם מחדרי הבריחה שברעננה של חברת אינסייד אאוט. חברת אינסייד אאוט הינה חברה מקצועית, אשר יצרה את חדרי הבריחה עם לא מעט דמיון ויצירתיות. הצוות העומד מאחורי החדרים הללו, יצר את התוכן של חדרי הבריחה בהתאם למה שהכי מעניין, אטרקטיבי, מרגש ומגבש. הבחירה בחדרי הבריחה של אינסייד אווט היא ללא ספק הדבר הטוב ביותר עבורכם. 
בחדרי הבריחה ברעננה ישנם מספר עלילות, אשר ניתן לבחור אחת מתוכן, להיכנס אל תוך החדר ולהתחיל לחוות את החוויה הטובה והמרגשת ביותר שעוד לא חוויתם מעודכם.