ימי גיבוש לחברות

ימי גיבוש לחברות

ימי גיבוש לחברות

ישנן לא מעט חברות אשר במהלך שנת העבודה, מארגנות ימי גיבוש עבור עובדי החברה. לימי הגיבוש הללו, חייב להיות רובד מעניין ומיוחד, אך כמובן גם ממד מגבש מאין כמותו. בכדי ליצור אווירת גיבוש בקרב העובדים, שתסייע להם לעבוד בחברה כקבוצה אחת בעלת מטרות משותפות, יש ערך רב בתוכן אשר יאפשר לקבוצה כולה להתגבש ולפעול יחד למען מימוש מטרה אחת. לכן, כיום, רבים מהעומדים בראשי החברות בוחרים לארגן ימי גיבוש לעובדי החברות בחדרי בריחה

 

ימי גיבוש לחברות בחדרי בריחה

חדרי בריחה, הם ללא ספק הדבר האידאלי כימי גיבוש לעובדי חברה. חדר בריחה, מבוסס על עלילה כלשהי מרתקת ומאתגרת. באמצעות הכניסה לחדר הבריחה למשך 60 דקות שבהם הקבוצה תהיה נעולה בחדר, הקבוצה תיכנס  לתוך העלילה ומטרתה תהיה לפתור תעלומות הנוגעות לעלילה אם לא פותרים את כל התעלומות הרלוונטיות, לא ניתן לצאת מהחדר. המטרה היא לפתור את כל החידות והתעלומות בעזרת הרמזים בחדר, לפני שנגמר הזמן. בכדי להתקדם, לפתור תעלומות וחידות ולהתקדם, יש צורך בעבודה קבוצתית, בה כל אחד מביא לידי ביטוי את יכולותיו השונות בכל תחום. אין ספק שחדר בריחה מלמד עובדי חברה שמגיעים כקבוצה, לעבוד יחד בצורה יעילה ואיכותית, להכיר אחד את השני מחוץ למקום העבודה ולהתגבש.
 

כיצד לבחור חדרי בריחה לימי גיבוש לחברות?

כאשר מדובר בחברות, יש להבטיח כי יום הגיבוש יכיל בתוכו את התוכן הטוב ביותר. לכן, אם חשבתם לבחור בחדרי בריחה, כדאי שתבחרו בחדרי הבריחה של חברת אינסייד אאוט. חברי הבריחה של החברה הינם חדרי הבריחה הטובים והאיכותיים ביותר, לצורך גיבוש עובדים וקבוצות אחרות. כמובן, שהחדרים מכילים בהם עלילות מרתקות ומיוחדות, אשר כאשר נכנסים אליהם מתנתקים כליל מהמציאות ונהנים מחוויה מיוחדת מאין כמותה. 
 
בחרו בחדרי הבריחה של חברת אינסייד אאוט ותוכלו להבטיח לעובדי החברה שלכם, יום גיבוש מיוחד מאין כמותו.
 

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email