INSIDEOUT

לוגו

חדרי בריחה במרכז

סמל

חדר בריחה ברעננה

נגן וידאו

חדר בריחה ⭐ בית הנייר | רעננה

מתי בפעם האחרונה נכנסתם אל תוך סרט או סדרה? המשימה נולדה בדמיון הפרוע של האיש המסתורי הידוע בשם "הפרופסור". מאז ילדותו, חלם על השוד המושלם, והוא בחר דווקא בכם, להפוך את הדמיון למציאות. המשימה שלכם היא לחדור למטבעה המלכותית של ספרד ולגנוב את כל הכסף!. הלחץ עולה והזמן מתקצר. האם תצליחו לעמוד באתגר, לאסוף את השלל ולברוח לפני שתתפסו? חוויה מלאת אדרנלין מחכה לכם, ואתם הולכים להיות מופתעים ובגדול!

סגנון: אקשן | שיתוף פעולה.

נגן וידאו

חדר בריחה ⭐ מבצע לוויתן | רעננה

הקשב! צוות קומנדו, היכונו למשימה! הנכם נמצאים על סירה בלב ים, הקור הצונן והגלים הגדולים מקפיאים את האוויר. אתם נערכים למשימת קומנדו מסוכנת במיוחד. כולם סומכים עליכם, וההתרגשות בתוככם מתערבבת עם הציפייה להצלחה. האם תוכלו לעמוד במשימה? חסר לכם שלא!. "מבצע לוויתן" מבטיח להיות חוויה מלאת פעולה, מאתגרת ומפתיעה.

סגנון: פעולה | משימתי.

נגן וידאו

חדר בריחה ⭐ קארטו | רעננה

זה מתחיל בטיול בלונדון ומשם מתפתח ללב דרמה חובקת עולם. המשימה מטורפת והזמן קצר, חייבים להשלים אותה בזמן. זה או הם או אנחנו, ולא תהייה עוד הזדמנות.– האם תגיעו בזמן? האם תדעו מה לעשות ותתפקדו ברגע האמת? חסר לכם שלא!

סגנון: מתח | חידתי

נגן וידאו

חדר בריחה ⭐ משחק הדיונון | רעננה

חדר הבריחה החדש של אינסייד אאוט הוא חדר הבריחה הטכנולוגי ביותר בארץ וכולל מגוון של אפקטים מיוחדים. בטוח תשמחו להיכנס אליו, אבל לא בטוח שתצאו ממנו… החדר אינו מפחיד ודורש פעילות פיזית קלה, הכוללת טיפוס והתכופפויות. (ללא זחילות)

סגנון: מתח | שיתוף פעולה

נגן וידאו

חדר בריחה ⭐ בית הנייר משפחות וילדים | רעננה

מתי בפעם האחרונה יצאתם לשוד יחד כל המשפחה? "הפרופסור" שלח אתכם למשימה, לחדור למטבעה של ספרד ולהשיג את כל הכסף! הזמן מוגבל, והמשימה מלאה באתגרים. כאשר כל בן משפחה יכול לתרום בדרכו הייחודית. חוויה מלאת הפתעות והתרגשות מחכה לכם. מוכנים לקחת חלק בהרפתקה שתשאיר זכרונות נפלאים לכל המשפחה?

סגנון: אקשן | שיתוף פעולה.

נגן וידאו

חדר בריחה ⭐ מבצע לוויתן משפחות וילדים | רעננה

הקשב! צוות משפחה, היכונו למשימה! אתם יוצאים עם סירה ללב ים, זוהי פעולת קומנדו ימי מלאת אנדרנלין. המשימה משותפת, ולכל בן משפחה יש מקום לביטוי. האם אתם מוכנים לעמוד באתגר ולהוכיח שאין דבר בלתי אפשרי לכם ולמשפחתכם? "מבצע לוויתן" היא חוויה משפחתית ייחודית, מלאת פעולה, אתגרים והפתעות שלא תשכחו. התכוננו להרפתקה שתשאיר אתכם במתח והתרגשות.

סגנון: פעולה | משימתי | עבודת צוות.

נגן וידאו

חדר בריחה⭐ קארטו משפחות וילדים | רעננה

הסיפור מתחיל ברחוב בלונדון ומשם מתפתח לאירוע גדול, כמה גדול? אתם תבינו כבר בהמשך.  זו משימת ריגול וביחד אתם יוצאים אל הלא נודע, זה או אנחנו או הם והשעון מתקתק. האם תצליחו את המשימה בזמן? והאם תעבדו בשיתוף פעולה? חדר בריחה קארטו מומלץ למשפחות אמיצות שאוהבות אתגר מתח ומחשבה. מומלץ מעל גיל 9

סגנון: מתח | חידתי

נגן וידאו

חדר בריחה ⭐ משחק הדיונון משפחות וילדים | רעננה

חדר בריחה חדש עבור כל המשפחה! אתם נכנסים לעולם של משחקים סוריאליסטי, המטרה שלכם היא להשיג כמה שיותר כסף. ואתם הולכים לנצח ובגדול! משחק הדיונון הוא חדר הבריחה הטכנולוגי ביותר בארץ וכולל מגוון של אפקטים מיוחדים. החדר אינו מפחיד ודורש פעילות פיזית קלה, הכוללת טיפוס והתכופפויות. (ללא זחילות) 

סגנון: מתח | שיתוף פעולה

מתאים לקבוצות גדולות

לקוחות מספרים

חדרי בריחה במרכז 

אם אתה חש שעובדי החברה שאתה אחראי עליה, לא מכירים אחד את השני באופן מספק וכי הדבר יוצר אווירה פחות טובה במקום העבודה ואתה רוצה לעשות להם פעילות כלשהי חווייתית שתגרום להם להכיר אחד את השני מחוץ למקום העבודה, להתגבש ולהרגיש יותר טוב יחד כאשר הם עובדים במקום העבודה., כל שעליך לעשות זה לארגן להם ערב גיבוש קבוצתי באחד מחדרי בריחה המוצעים לך באזורך.

חדר בריחה במרכז לכל ערב גיבוש

אין ספק שחדר בריחה הינו הדבר היעיל והמשמעותי ביותר עבור ערבי גיבוש. בחדר בריחה, ישנה עלילה כלשהי המוצגת על ידי אמצעים ויזואליים שונים. כאשר אתם נכנסים לחדר, מוגדר לכם פרק זמן של 60 דקות שבו אתם תנעלו בחדר. במהלך אותם 60 דקות, עליכם לפתור תעלומות שונות הקשורות לעלילה ולעבוד יחד כצוות, בכדי להצליח לצאת מהחדר הנעול בסופו של דבר. החוויה בחדר הבריחה הינה חוויה אטרקטיבית מאין כמותה. בחדרים הללו, חווים חוויה מיוחדת כקבוצה כאשר כל אחד תורם את חלקו למען הצלחת המשימות השונות. אין ספק שחדרי בריחה הינם הדבר היעיל ביותר עבור ערב או יום גיבוש.

חדרי בריחה של אינסייד אאוט במרכז

אם אתה מחפש חדרי בריחה במרכז, עבור ערב או ימי כיף לעובדים, כדאי שתבחר בחדרי הבריחה של חברת אינסייד אאוט, חדרי הבריחה של החברה, יבטיחו לקבוצת העובדים חוויה מרתקת, מדהימה ומגבשת, בה עובדי החברה ירגישו כולם חלק מתוך קבוצה אחת, בעלת חזון ומטרות משותפים. חדרי הבריחה של חברת אינסייד אאוט, הינם חדרי בריחה עם העלילות המיוחדות והמרתקות ביותר, המכילות אמצעים ואלמנטים ויזואליים שונים, שיסייעו לכם בהתמודדות עם כל משמה ויאפשרו לכם להיכנס אל תוך העלילה, באופן מושלם. 
בחרו בחדרי הבריחה הטובים ביותר באזור המרכז עבור ערבי גיבוש לעובדים ותוכלו ליהנות מחוויה מגבשת אשר תשאיר עליכם חותם משמעותי לאורך זמן רב..