Girl in a jacket

INSIDEOUT

רקע
נגן וידאו

חדר בריחה ⭐ בית הנייר | רעננה

אתם יוצאים לשוד מטורף בתוך המטבעה של ספרד. האיש המסתורי, שנקרא "הפרופסור" הגה את המשימה עוד מימי ילדותו… זה היה החלום הכי מטורף שלו והוא בחר אתכם למשימה הבלתי אפשרית הזו. האם תצליחו לעמוד במשימה ולאסוף את כל הכסף מבלי שתיתפסו? יש לכם שעה לבצע את המשימה והזמן אוזל מהר מכפי שאתם חושבים! חוויה מלאת אדרנלין, מבטיחים לכם שאתם הולכים להיות מופתעים ובגדול!
סגנון: אקשן | שיתוף פעולה
נגן וידאו

חדר בריחה ⭐ קארטו | רעננה

אתם לא רציתם, אבל החברה התעקשו אז זרמתם. לא תארתם לעצמכם שמה שהתחיל בטיול שגרתי בלונדון, יכניס אתכם ללב דרמה חובקת עולם. את השמיים האפורים של בירת אנגליה כבר מזמן לא ראיתם. אתם קבורים עמוק בעולם תחתון ונסתר נאבקים בכוח רב עוצמה ותיחכום. זו משימה בלי תהילה. זה או הם או אנחנו והשעון מתקתק – האם תגיעו בזמן? האם תדעו מה לעשות ותתפקדו ברגע האמת? חסר לכם שלא!
סגנון: מתח | חידתי
נגן וידאו

חדר בריחה ⭐ מבצע לוויתן | רעננה

אתם מוצאים את עצמכם במקום האחרון שחשבתם שתהיו בו עלי אדמות. שעת בוקר מוקדמת, השמש עוד לא עלתה, והקור של המים מצמרר. גל גדול ניתז על דפנות סירת הגומי שלכם, זוהי פעולת קומנדו ימי ואתם יוצאים למשימה מטורפת בים. עם שלם עומד מאחוריכם ומצפה להצלחתכם . בתוככם מתחוללת סערה רגשית של חיוניות והתרגשות. האם תעמדו במשימה?
סגנון: פעולה | משימתי
נגן וידאו

חדר בריחה ⭐ משחק הדיונון | רעננה

חדר הבריחה החדש של אינסייד אאוט הוא חדר הבריחה הטכנולוגי ביותר בארץ וכולל מגוון של אפקטים מיוחדים. שבטוח תשמחו להיכנס אליו, אבל לא בטוח שתצאו ממנו… החדר אינו מפחיד ודורש פעילות פיזית קלה, הכוללת טיפוס והתכופפויות. (ללא זחילות)
סגנון: מתח | שיתוף פעולה
נגן וידאו

חדר בריחה ⭐ מבצע לוויתן משפחות וילדים | רעננה

אתם מוצאים את עצמכם במקום האחרון שחשבתם שתהיו בו עלי אדמות. שעת בוקר מוקדמת, השמש עוד לא עלתה, והקור של המים מצמרר. גל גדול ניתז על דפנות סירת הגומי שלכם, זוהי פעולת קומנדו ימי אתם יוצאים למשימה מטורפת בים. עם שלם עומד מאחוריכם ומצפה להצלחתכם . בתוככם מתחוללת סערה רגשית של חיוניות והתרגשות. האם תעמדו במשימה?
סגנון: פעולה | משימתי | עבודת צוות
נא להגיע בנעליים נוחות.
נגן וידאו

חדר בריחה⭐ קארטו משפחות וילדים | רעננה

אתם לא רציתם, אבל החברה התעקשו אז זרמתם. לא תארתם לעצמכם שמה שהתחיל בטיול שגרתי בלונדון, יכניס אתכם ללב דרמה חובקת עולם. את השמיים האפורים של בירת אנגליה כבר מזמן לא ראיתם. אתם קבורים עמוק בעולם תחתון ונסתר נאבקים בכוח רב עוצמה ותיחכום. זו משימה בלי תהילה. זה או הם או אנחנו והשעון מתקתק – האם תגיעו בזמן? האם תדעו מה לעשות ותתפקדו ברגע האמת? חסר לכם שלא!
סגנון: מתח | חידתי
נגן וידאו

חדר בריחה ⭐ בית הנייר משפחות וילדים | רעננה

אתם יוצאים למשימה מטורפת במטבעה של ספרד. האיש המסתורי, שנקרא "הפרופסור" הגה את המשימה עוד מימי ילדותו... זה היה החלום הכי מטורף שלו והוא בחר אתכם למשימה הבלתי אפשרית הזו. זכרו שאתם האנשים הטובים בסיפור, אז התנהגו בהתאם. האם תצליחו לאסוף את כל הכסף? יש לכם שעה לבצע את המשימה והזמן אוזל מהר מכפי שאתם חושבים! חוויה מלאת אדרנלין, מבטיחים לכם שאתם הולכים להיות מופתעים ובגדול!
סגנון: אקשן | שיתוף פעולה
נגן וידאו

חדר בריחה ⭐ משחק הדיונון משפחות וילדים | רעננה

חדר הבריחה החדש של אינסייד אאוט הוא החדר בריחה הטכנולוגי ביותר בארץ וכולל מגוון של אפקטים מיוחדים. אתם נכנסים לעולם של משחקי ילדים עובדים בשיתוף פעולה והמטרה שלכם היא להרוויח כמה שיותר כסף נראה אתכם עומדים באתגר
סגנון: מתח | שיתוף פעולה
מתאים לקבוצות גדולות

לקוחות מספרים

בין לקוחותינו

חדרי בריחה רעננה

חדר בריחה מהווה כיום פעילות איכותית, המיועדת לצורך הנאה, כיף, גיבוש וחוויה של זוגות או קבוצות. רבים בוחרים לקיים ערבי גיבוש, דייט מיוחד, או כל סוג אחר של פעילות איכותית, מיוחדת ומהנה, דווקא בחדר בריחה רעננה, בכדי שהפעילות אכן תממש את מטרתה ותהיה הכי מיוחדת שהיא יכולה להיות, כדאי מאוד שתבררו מראש היכן מצויים באזורכם חדרי הבריחה הטובים ביותר ולאחר מכן, תבחרו עבורכם את חדר הבריחה האולטימטיבי, בכדי להגיע אליו וליהנות מכל מה שהוא מציע.
 
חוויה איכותית שעוד לא חוויתם במתחם חדרי הבריחה ברעננה
אם אתם תוהים מה משמעותו של חדר בריחה, הרי שמדובר בחדר מדהים, המשלב בתוכו עלילה מרתקת, מסתורין ובעיקר השתלבות פיזית שלכם בתוך כל זה. ברגע שאתם נכנסים אל החדר, אם ננעלם בו למשך 60 דקות שבמהלכן, אתם מנסים לברוח מהחדר הנעול על ידי פתרון חידות, התמודדות עם סיטואציות הקשורות לעלילה ופתרון התעלומה הגדולה של העלילה. בעזרת חפצים שונים המצויים בחדר, עבודת צוות,. מעבר בין חלל לחלל בחדר, מחשבה מקורית וייחודית שלכם ועוד.
 
מה יוצא לנו מזה?
תהינו מחוויה יוצאת דופן, אשר לא חוויתם עוד כמותה מעולם. כתוצאה מכך אתם חווים חווית הצלחה וכיף זוהי דרך מצוינת ליצור גיבוש בין חברי הקבוצה. חדר בריחה מהווה כיום את הדבר שכל מי שעוד לא חווה, ממהר מאוד ללכת ולחוות אותו, בכדי להביו על מה באמת מדובר והאם כל הרעש שעושים סביב אטרקציה זו, אכן מצדיק את עצמו.
 

הזמינו חדר בריחה ברעננה

אם אתה מתגורר ברעננה ואתה מחפש חדר בריחה בסביבתך, כל שעליך לעשות זה לגשת אל חדר בריחה רעננה של חברת אינסייד אאוט. חברת אינסייד אאוט, מספקת כיום את השירותים האיכותיים, המקוריים והיצירתיים ביותר בתחום חדרי בריחה. אין ספק שחדרי הבריחה של החברה מהווים אטרקציה מושלמת לכל פעילות קבוצתית או זוגית בחדר בריחה רעננה.

אז אם בא לכם גם להיכנס אל עלילה מרתקת ומסתורית ולהתנתק מהמציאות קצת לטובת עולם דמיוני ומדהים, בחרו בחדרי הבריחה של חברת אינסייד אאוט ותהנו מחוויה בלתי נשכחת.