INSIDEOUT

לוגו

חדרי בריחה ברעננה ⭐

סמל

חדר בריחה ברעננה

נגן וידאו

חדר בריחה ⭐ בית הנייר | רעננה

מתי בפעם האחרונה נכנסתם אל תוך סרט או סדרה? המשימה נולדה בדמיון הפרוע של האיש המסתורי הידוע בשם "הפרופסור". מאז ילדותו, חלם על השוד המושלם, והוא בחר דווקא בכם, להפוך את הדמיון למציאות. המשימה שלכם היא לחדור למטבעה המלכותית של ספרד ולגנוב את כל הכסף!. הלחץ עולה והזמן מתקצר. האם תצליחו לעמוד באתגר, לאסוף את השלל ולברוח לפני שתתפסו? חוויה מלאת אדרנלין מחכה לכם, ואתם הולכים להיות מופתעים ובגדול!

סגנון: אקשן | שיתוף פעולה.

נגן וידאו

חדר בריחה ⭐ מבצע לוויתן | רעננה

הקשב! צוות קומנדו, היכונו למשימה! הנכם נמצאים על סירה בלב ים, הקור הצונן והגלים הגדולים מקפיאים את האוויר. אתם נערכים למשימת קומנדו מסוכנת במיוחד. כולם סומכים עליכם, וההתרגשות בתוככם מתערבבת עם הציפייה להצלחה. האם תוכלו לעמוד במשימה? חסר לכם שלא!. "מבצע לוויתן" מבטיח להיות חוויה מלאת פעולה, מאתגרת ומפתיעה.

סגנון: פעולה | משימתי.

נגן וידאו

חדר בריחה ⭐ קארטו | רעננה

זה מתחיל בטיול בלונדון ומשם מתפתח ללב דרמה חובקת עולם. המשימה מטורפת והזמן קצר, חייבים להשלים אותה בזמן. זה או הם או אנחנו, ולא תהייה עוד הזדמנות.– האם תגיעו בזמן? האם תדעו מה לעשות ותתפקדו ברגע האמת? חסר לכם שלא!

סגנון: מתח | חידתי

נגן וידאו

חדר בריחה ⭐ משחק הדיונון | רעננה

חדר הבריחה החדש של אינסייד אאוט הוא חדר הבריחה הטכנולוגי ביותר בארץ וכולל מגוון של אפקטים מיוחדים. בטוח תשמחו להיכנס אליו, אבל לא בטוח שתצאו ממנו… החדר אינו מפחיד ודורש פעילות פיזית קלה, הכוללת טיפוס והתכופפויות. (ללא זחילות)

סגנון: מתח | שיתוף פעולה

נגן וידאו

חדר בריחה ⭐ בית הנייר משפחות וילדים | רעננה

מתי בפעם האחרונה יצאתם לשוד יחד כל המשפחה? "הפרופסור" שלח אתכם למשימה, לחדור למטבעה של ספרד ולהשיג את כל הכסף! הזמן מוגבל, והמשימה מלאה באתגרים. כאשר כל בן משפחה יכול לתרום בדרכו הייחודית. חוויה מלאת הפתעות והתרגשות מחכה לכם. מוכנים לקחת חלק בהרפתקה שתשאיר זכרונות נפלאים לכל המשפחה?

סגנון: אקשן | שיתוף פעולה.

נגן וידאו

חדר בריחה ⭐ מבצע לוויתן משפחות וילדים | רעננה

הקשב! צוות משפחה, היכונו למשימה! אתם יוצאים עם סירה ללב ים, זוהי פעולת קומנדו ימי מלאת אנדרנלין. המשימה משותפת, ולכל בן משפחה יש מקום לביטוי. האם אתם מוכנים לעמוד באתגר ולהוכיח שאין דבר בלתי אפשרי לכם ולמשפחתכם? "מבצע לוויתן" היא חוויה משפחתית ייחודית, מלאת פעולה, אתגרים והפתעות שלא תשכחו. התכוננו להרפתקה שתשאיר אתכם במתח והתרגשות.

סגנון: פעולה | משימתי | עבודת צוות.

נגן וידאו

חדר בריחה⭐ קארטו משפחות וילדים | רעננה

הסיפור מתחיל ברחוב בלונדון ומשם מתפתח לאירוע גדול, כמה גדול? אתם תבינו כבר בהמשך.  זו משימת ריגול וביחד אתם יוצאים אל הלא נודע, זה או אנחנו או הם והשעון מתקתק. האם תצליחו את המשימה בזמן? והאם תעבדו בשיתוף פעולה? חדר בריחה קארטו מומלץ למשפחות אמיצות שאוהבות אתגר מתח ומחשבה. מומלץ מעל גיל 9

סגנון: מתח | חידתי

נגן וידאו

חדר בריחה ⭐ משחק הדיונון משפחות וילדים | רעננה

חדר בריחה חדש עבור כל המשפחה! אתם נכנסים לעולם של משחקים סוריאליסטי, המטרה שלכם היא להשיג כמה שיותר כסף. ואתם הולכים לנצח ובגדול! משחק הדיונון הוא חדר הבריחה הטכנולוגי ביותר בארץ וכולל מגוון של אפקטים מיוחדים. החדר אינו מפחיד ודורש פעילות פיזית קלה, הכוללת טיפוס והתכופפויות. (ללא זחילות) 

סגנון: מתח | שיתוף פעולה

מתאים לקבוצות גדולות

לקוחות מספרים

בין לקוחותינו

חדרי בריחה רעננה

חדר בריחה מהווה כיום פעילות איכותית, המיועדת לצורך הנאה, כיף, גיבוש וחוויה של זוגות או קבוצות. רבים בוחרים לקיים ערבי גיבוש, דייט מיוחד, או כל סוג אחר של פעילות איכותית, מיוחדת ומהנה, דווקא בחדר בריחה רעננה, בכדי שהפעילות אכן תממש את מטרתה ותהיה הכי מיוחדת שהיא יכולה להיות, כדאי מאוד שתבררו מראש היכן מצויים באזורכם חדרי הבריחה הטובים ביותר ולאחר מכן, תבחרו עבורכם את חדר הבריחה האולטימטיבי, בכדי להגיע אליו וליהנות מכל מה שהוא מציע.
 
חוויה איכותית שעוד לא חוויתם במתחם חדרי הבריחה ברעננה
אם אתם תוהים מה משמעותו של חדר בריחה, הרי שמדובר בחדר מדהים, המשלב בתוכו עלילה מרתקת, מסתורין ובעיקר השתלבות פיזית שלכם בתוך כל זה. ברגע שאתם נכנסים אל החדר, אם ננעלם בו למשך 60 דקות שבמהלכן, אתם מנסים לברוח מהחדר הנעול על ידי פתרון חידות, התמודדות עם סיטואציות הקשורות לעלילה ופתרון התעלומה הגדולה של העלילה. בעזרת חפצים שונים המצויים בחדר, עבודת צוות,. מעבר בין חלל לחלל בחדר, מחשבה מקורית וייחודית שלכם ועוד.
 
מה יוצא לנו מזה?
תהינו מחוויה יוצאת דופן, אשר לא חוויתם עוד כמותה מעולם. כתוצאה מכך אתם חווים חווית הצלחה וכיף זוהי דרך מצוינת ליצור גיבוש בין חברי הקבוצה. חדר בריחה מהווה כיום את הדבר שכל מי שעוד לא חווה, ממהר מאוד ללכת ולחוות אותו, בכדי להביו על מה באמת מדובר והאם כל הרעש שעושים סביב אטרקציה זו, אכן מצדיק את עצמו.
 

הזמינו חדר בריחה ברעננה

אם אתה מתגורר ברעננה ואתה מחפש חדר בריחה בסביבתך, כל שעליך לעשות זה לגשת אל חדר בריחה רעננה של חברת אינסייד אאוט. חברת אינסייד אאוט, מספקת כיום את השירותים האיכותיים, המקוריים והיצירתיים ביותר בתחום חדרי בריחה. אין ספק שחדרי הבריחה של החברה מהווים אטרקציה מושלמת לכל פעילות קבוצתית או זוגית בחדר בריחה רעננה.

אז אם בא לכם גם להיכנס אל עלילה מרתקת ומסתורית ולהתנתק מהמציאות קצת לטובת עולם דמיוני ומדהים, בחרו בחדרי הבריחה של חברת אינסייד אאוט ותהנו מחוויה בלתי נשכחת.